VİDEO ANİMASYON | mysoftworlds digital media and software agency

Video Prodüksiyon

Günümüz teknoloji ve iletişim çağının en efektif stratejileri arasında yer alan video prodüksiyon hizmetleri, marka ya da kurumunuzu görsel ögelerle anlatmak adına oldukça önemli bir araçtır. Çünkü hedef kitleye ulaşma yolunda kullanılabilecek en önemli faktörlerden biri görselliktir.

Mysoftworlds bünyesinde video prodüksiyon alanında uzman ekibimizle birlikte kurumsal/bireysel marka tanıtımı amaçlı film çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor ve markanızı en iyi anlatacak çalışmalara imza atıyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz ve markanıza özel olarak tasarlanan video tanıtım filmleri ile kurumunuzu ve fikirlerinizi görsel olarak anlatırken hedef kitlenize en uygun mesajı en hızlı şekilde verebileceksiniz.

Mysoftworlds ; geniş,  video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon çözümleri üretir.

Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 2D-3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları,Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.

Konseptli Fotoğraflar

İnternetin gelişmesi ve yayılması ile değişen reklam ve pazarlama modelleri içinde en çok dikkat çeken ürün fotoğraflamadır. Satılacak ürünlerin farklı çekim teknikleri ile fotoğraf karelerine alınmasını içeren çalışmalar sayesinde müşterilere markanın satılacak ürünleri tanıtılır. Ayrıca katalog ve dergi gibi basım materyallerinde de kullanılacak kaliteli görseller edinilir.

Stüdyo fotoğraf çekimleri de ürünlerin kapalı mekanda, ilgi çekici konseptlerle,  mankenli ya da mankensiz, dekorlu ya da efektli şekilde tanıtılması çalışmalarını içerir. Fotoğraflar:

 1.  Web sitelerinde,
 2.  Katalog ve dergilerde,
 3.  Afiş ve billboardlarda,
 4.  Sosyal medya araçlarında,
 5.  Toplantı ve sunumlarda kullanılabilecek özellikte  hazırlanır.

Nasıl Çekilir? – Işığa Hakim Olun!

Stüdyoda ürün çekimi yapılırken ilk olarak ışık ve dekorasyon işlemleri tamamlanır. Özellikle flaşlara hakim olmak profesyonel çekimlerin anahtarıdır.

Konunun hazırlanması, ürün ve nesnenin konsept içindeki yerini almasından sonra çekime başlanır. Mankenli çekimlerde ise saç ve makyaj uygulamalarının bitiminden sonra deklanşöre basılır.

Tüm mecralarda kullanılabilecek kalitede, potansiyel müşteriye hitap eden, ekip çalışması ile ortaya renk dengesi mükemmel, dikkat çeken fotoğraflar elde edilir.

2D Video Animasyon

WEB SİTESİ TANITIM ANİMASYONU

Bir web siteniz var ve sitenizi etkili bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, 2d animasyonlar tam size göre! Bugüne kadar hazırladığımız web sitesi tanıtım animasyonlarını incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAZILIM / OYUN TANITIM ANİMASYONU

Satışını yaptığınız bir yazılımız yada Masaüstü-Web-Android tabanlı bir oyununuz varsa, bunu hedef kitlenize tanıtacak en iyi yöntemlerden birisinin 2d animasyonlar olduğunu unutmayın.

SOSYAL MEDYA ANİMASYONLARI

Youtube, Facebook, Twitter, Google Plus, İnstagram ve diğer sosyal medya hesaplarınızı tanıtan yada sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiz tanıtım animasyonları hazırlayabiliriz.

 

ŞİRKET / İŞLETME TANITIM ANİMASYONU

Büyük yada küçük ölçekli işletmenizi / şirketinizi tanıtan bir reklam animasyonuna mı ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan animasyon türüne benzeyen animasyon örneğini incelemek için lütfen bizimle iletişime geçin.

ÖZEL GÜN VE KİŞİYE ÖZEL ANİMASYON

Sevgilinize, eşinize, nişanlınıza, çocuğunuza sıra dışı bir hediye vermek istemez misiniz? Sizin ve sevdiklerinizin hayatını anlatan kısa bir animasyon hazırlayabiliriz. Sevgililer gününe özel animasyon, Doğum günü animasyonu, Evlilik teklifi animasyonu gibi animasyon örneklerimizi incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
]

DİĞER ANİMASYON KATEGORİLERİ

– Beyaz tahta animasyon (white board) – Bayram tebrik animasyonu – Düğün, Nişan davetiye animasyonu – İntro animasyonlar – Ürün / hizmet tanıtım animasyonu ve diğer animasyonlar…

 

2D ANİMASYON- VİDEO TANITIM – ÇEKİM VE KURGU MONTAJ İÇİN  BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Sıkça Sorulan Video Prodüksiyon Soruları

Mysoftworlds  ile Video Prodüksiyon çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Prodüksiyon sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına ve müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.
Video prodüksiyon nedir?

Video prodüksiyon, markanın vermek istediği mesajı, marka adına en basit yolla anlatma yöntemidir. Markaların ulaştırmak istediği mesajı, afiş-ilan gibi durağan bir görselle anlatmak yerine hareketli görseller ve senaryo akışı ile anlatmak çok daha kolaydır. Videolu içeriklerin giderek artan izlenme katsayılarından da anlaşılacağı üzere ulaştırılmak isteneni en hızlı ve etkili anlatabilen süreç, video prodüksiyon diyebiliriz.

Video prodüksiyon nasıl yapılır?

Video prodüksiyon sürecinde de diğer kreatif süreçlerde olduğu gibi öncelikle brief alınır. Yeterli brief alındıktan sonra anlatılmak istenen konuya dair senaryo yazılarak markanın hikaye anlatımı belirlenir. Senaryo tamamlandıktan sonra uygulama sürecine geçilir. Bu aşamada prodüksiyonun masaüstü ya da reel çekim olmak üzere türü belirlenerek ilgili çalışmalar gerçekleştirilir.

Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?

  Web Tasarım

  Günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan bu dijital dünyada yerinizi hazırlayalım.

  Vİdeo Animasyon

  Farklı objektiflerle  firmanızın ,-ürününüzün tanıtım filmlerini hazırlayalım.

  Grafik Tasarım

  Markanızın daha güçlü  hatırlanabilir olması için etkin logo – kurumsal kimlik yardımcı olur.

  3D Ürün Tasarım

  Hayal gücünüz  ile tasarımı buluşturuyoruz.